FF02S45SV1-R3000
Partnumber:
FF02S45SV1-R3000
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 45 POS 0.3mm Solder ST SMD T/R