FF100R12RT4
Partnumber:
FF100R12RT4
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 100A 555000mW 7-Pin 34MM-1 Tray