FF150R17KE4
Partnumber:
FF150R17KE4
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1700V 150A 1100000mW 7-Pin 62MM-1 Tray