FFA60UP30DN
Partnumber:
FFA60UP30DN
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
932000 in stock
SKU:
FFA60UP30DN
Package
Diode Switching 300V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-3PN