FFA60UP30DNTU
Partnumber:
FFA60UP30DNTU
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 300V 30A 55ns 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube