FFD-25-IDEP-10240-B
Partnumber:
FFD-25-IDEP-10240-B
Manufacturer:
SanDisk
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1 in stock
Package
FFD 2.5in AND 3.5in IDE PLUS FLASH DISK