FFH30US30DN
Partnumber:
FFH30US30DN
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
MODULES
Availability:
1985 in stock
SKU:
FFH30US30DN
Package
Diode Switching 300V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube