FFH60UP60S3
Partnumber:
FFH60UP60S3
Manufacturer:
FAIRCHILD/ON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 600V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube