Partnumber: FFPF10U20DN
Manufacturer: FAIRCHILD
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1974 in stock
SKU: FFPF10U20DN
decrease increase
Package Diode Switching 200V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220F