FFPF20UP30S
Partnumber:
FFPF20UP30S
Manufacturer:
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1054 in stock
SKU:
FFPF20UP30S
Package
DIODE SWITCHING 300V 20A 2-PIN(2+TAB) TO-220F