FFPF30UA60S
Partnumber:
FFPF30UA60S
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 30A 90ns 2-Pin(2+Tab) TO-220F Tube