FG18X7R1H104KNT00
Partnumber:
FG18X7R1H104KNT00
Manufacturer:
TDK
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Bulk