FG20X7S1H106KRT06
Partnumber:
FG20X7S1H106KRT06
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X7S 10% Radial 5mm 125°C Ammo