FGA180N30D
Partnumber:
FGA180N30D
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 300V 180A 480000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN