FGA180N33ATDTU
Partnumber:
FGA180N33ATDTU
Manufacturer:
ON/Fairchild
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 330V 180A 390000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN Rail