FGA180N33ATDTU
Partnumber:
FGA180N33ATDTU
Manufacturer:
FAIRCHILD/ON
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 330V 180A 390000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN Rail