FGA180N33ATTU
Partnumber:
FGA180N33ATTU
Manufacturer:
onsemi
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 330V 180A 390000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube