FGA180N33ATTU
Partnumber:
FGA180N33ATTU
Manufacturer:
Fairchild Semiconductor Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 180A I(C), 330V V(BR)CES, N-Channel, ROHS COMPLIANT, TO-3P, 3 PIN