FGH40T120SMD
Partnumber:
FGH40T120SMD
Manufacturer:
ONSEMI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
IGBT, 1200V, 40A Field Stop Trench, 450-TUBE