FGL60N100BNTD
Partnumber:
FGL60N100BNTD
Manufacturer:
ONSEMI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
677 in stock
SKU:
FGL60N100BNTD
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1000V 60A 180W 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube