FGL60N170D
Partnumber:
FGL60N170D
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1156 in stock
SKU:
FGL60N170D
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1700V 60A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264