FH12-40S-0.5SH(55)
Partnumber:
FH12-40S-0.5SH(55)
Availability:
193100 in stock
SKU:
FH12-40S-0.5SH
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 40 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R