FH19S-18S-0.5SH(48)
Partnumber:
FH19S-18S-0.5SH(48)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
CONN Wire to Board Connector SKT 18POS 0.5mm SOL SMD