FH29B-100S-0.2SHW(05)
Partnumber:
FH29B-100S-0.2SHW(05)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 100 POS 0.2mm Solder RA SMD T/R