FH29DJ-100S-0.2SHW(99)
Partnumber:
FH29DJ-100S-0.2SHW(99)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector RCP 100 POS 0.4mm Solder RA SMD T/R