FH34S-14S-0.5SH(50)
Partnumber:
FH34S-14S-0.5SH(50)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 14 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R