FH34SRJ-14S-0.5SH(50)
Partnumber:
FH34SRJ-14S-0.5SH(50)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
0.5mm Pitch, 1.0mm above the board Top and Top Bottom Contact, Back-Flip Actuator Flexible Printed Circuit and Flexible Flat Cable ZIF Connector