FH40-50S-0.5SV
Partnumber:
FH40-50S-0.5SV
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 50 POS 0.5mm Solder ST SMD Automotive T/R