FI-J35S-VF15N-R3000
Partnumber:
FI-J35S-VF15N-R3000
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 35 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R