FK10KM-10
Partnumber:
FK10KM-10
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
452 in stock
SKU:
FK10KM-10
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220FN