FK14X7R2A333K
Partnumber:
FK14X7R2A333K
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.033uF 100V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Tape and Box