FK18C0G1H6R8D
Partnumber:
FK18C0G1H6R8D
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.5pF Radial 2.5mm 125°C Tape and Box