FK20X5R1H225K
Partnumber:
FK20X5R1H225K
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X5R 10% Radial 5mm 85°C Tape and Box