FKA000018Z
Partnumber:
FKA000018Z
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R