FKP1T002204B00KSSD
Partnumber:
FKP1T002204B00KSSD
Manufacturer:
Wima
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 220pF 1600V PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk