FL1012NL
Partnumber:
FL1012NL
Manufacturer:
Pulse Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Filter 17MHz Freq. 1MHz to 50MHz 100Ohm