Partnumber: FL75L10A
Manufacturer: Delta Electronics
products.category: MODULES
Availability: 493 in stock
SKU: FL75L10A
decrease increase
Package EMI Filter LC-Circuit 10A 75VAC PC Pins Thru-Hole Carton