FMC11N60E
Partnumber:
FMC11N60E
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 600V 11A 3-Pin(2+Tab) T-Pack(S)