FMC20N50ES
Partnumber:
FMC20N50ES
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 500V 20A 3-Pin(2+Tab) T-Pack(S)