FMG2G400LS60
Partnumber:
FMG2G400LS60
Manufacturer:
ON
products.category:
others
Availability:
1672 in stock
SKU:
FMG2G400LS60
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 400A 1136000mW 8-Pin PM-IA