FMM75-01F
Partnumber:
FMM75-01F
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
664200 in stock
SKU:
FMM75-01F
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 75A Automotive 5-Pin(5+Tab) ISOPLUS I4-PAC