FMP300JT-73-330R
Partnumber:
FMP300JT-73-330R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 330 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C AXL Ammo