FMV10N80E
Partnumber:
FMV10N80E
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 800V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220F(SLS)