FMW47N60S1HF
Partnumber:
FMW47N60S1HF
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 47A 3-Pin(3+Tab) TO-247-P2