FN351H-50-33
Partnumber:
FN351H-50-33
Manufacturer:
Schaffner
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter General Purpose EMC 0Hz to 60Hz 50A 520VAC Terminal Block Chassis Mount