FN406-0.5-02
Partnumber:
FN406-0.5-02
Manufacturer:
Schaffner Holding AG
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Power Line Filter EMC 0Hz to 400Hz 0.5A 250VAC PC Pins Thru-Hole Medical