FP25R12KT4BPSA1
Partnumber:
FP25R12KT4BPSA1
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 25A 160000mW 23-Pin ECONO2B Tray