FQA11N90C
Partnumber:
FQA11N90C
Manufacturer:
FSC/ON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
323 in stock
SKU:
FQA11N90C
Package
Trans MOSFET N-CH 900V 11A 3-Pin(3+Tab) TO-3PN