FQA24N50F
Partnumber:
FQA24N50F
Manufacturer:
FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1761 in stock
SKU:
FQA24N50F
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 24A 3-Pin(3+Tab) TO-3PN Rail