FQA32N20C
Partnumber:
FQA32N20C
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
FQA32N20C
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube